ניהול מבנים

קבוצת איתן מספקת שירותי ניהול ואחזקת מבנים למבני ציבור ומשרדים. אנו מתמחים במתן שירותים ופתרונות לכל תחומי אחזקת המבנה. החל משמירה ודאגה לניקיון הנכנס שלכם ועד לניהול מערכות התמ"ס וניהול חניון הבניין.

קבוצת איתן מתחייבת לדאוג לנכס ולספק לו את השירות הטוב ביותר. חברתנו מספקת שירותי ניקיון לעסקים רבים ברחבי הארץ ובמרכז בפרט. מקצועיות העובדים באה לידי ביטוי ביכולת ניהול גבוהות המאפשרות לכם להיות רגועים ובטוחים שכל תקלה אשר תצוץ חברת א.ס איתן תטפל בה במהירות ומקצועיות.

מבין שלל השירותים שאנו מציעים ניתן למצוא גם את השירותים הבאים:

  • ניהול מבני משרדים.
  • ניהול מתחמי מרלוגים.
  • ניהול חניונים.
  • תחזוקת מערכות חשמל ומערכות מתח נמוך.
  • שירותי אינסטלציה לבניינים.
  • שירותי מיזוג אוויר.
  • שירותי ניקיון משרדים.
  • שירותי הדברה.
  • שירותי פרזול ונגרות.


במהלך השנים הוכחנו ללקוחות רבים שחברתנו נמצאת מבין נותני השירות הטובים ביותר ואנו בעלי ניסיון רב במערכות הפועלות בתחום אחזקת המבנים וניקיון המשרדים. אנו עושים זאת באמצעות תכנון נכון ושיתוף פעולה מלא בין הנהלת החברה ועובדי החברה.

למה צריך שירותי אחזקת משרדים ומבנים ציבורים

מבנים ציבורים כגון בנייני משרדים, מרלוגים וחניונים מספקים שירות למאות ואלפי אנשים במשך היום, כמו כל חומר פיזי אחר גם מבנים אלו עוברים תהליכי שחיקה ובלאי. מכיוון שמבנים אלו משרתים את כלל הציבור ישנה אחריות מלאה על בעלי הנכס לדאוג לרווחת השוהים ולביטחונם. מעבר לכך חייבים לזכור שמבנה ציבורי היינו עסק לכל דבר ועל מנת לייצר רווח הוא חייב לשמור על ערכם ואיכות שירות גבוה. בניינים אשר לא מנוהלים בצורה נכונה גם עלולים לצבור בלאי גבוה וגם לצרוך משאבים מיותרים ובכך להפוך לנכסים לא רווחים ואף מפסידים.

הצורך בגוף שינהל את הנכס הציבורי הוא הכרחי לכל הדעות. אך יש לזכור שלא כל חברה מכירה ויודעת כיצד לנהל נכנסים ציבורים,

אחזקת מבנים משרדים – משאירים את העבודה למקצוענים

לא כל גוף ניהול יודע לנהל נכס ציבורי. ישנם לא מעט חברות לניהול מבנים בארץ אך רובם הגדול מנהל מבני מגורים. מבלי לזלזל בחברות אלו שעושות את עבודתם נאמנה, ניהול מבנים ציבורים ומשרדים היינו תחום אשר זקוק לחברה אשר מכירה את כל תחומי האחזקה ומעבר לכך יש צורך גם בחברה אשר לא רק תדאג לתחזוקת הנכס אלא תדע לנהל אותו בצורה רווחית ותקינה והכל תוך מנהל תקין ועבודה בשקיפות מלאה מול הנציגויות השונות.

כיצד קבוצת איתן שונה משאר החברות אחזקת המבנים והמשרדים

קבוצת איתן חתמה על דגלה לספק לבעלי הנכסים שירותי אחזקה מקיפים ואנו מאמינים שחובת ההוכחה היא עלינו.

אנו מנהלים מבנים רבים בכל רחבי הארץ ובמרכז בעיקר. מבין הנכסים שאנו מנהלים ניתן למצוא את הנכסים הבאים אשר מתוחזקים ברמה הגבוהה ביותר.

אנו מתנהלים בשקיפות מלאה כולל דוחות רבעוניים ושנתיים ע"פ תנאי ההסכם.
אנו מעסיקים את עובדינו בהעסקה ישירה וכך כל עובדי החברה מחוייבים לשירות ללקוח (ולא דרך חב' כוח אדם ושירות).

שירותים נוספים:

דילוג לתוכן