דבר המנכ"ל – סימן טוב אייל

קבוצת איתן הינה חברת ניהול, אחזקה וניקיון העומדת בכל התקנים והסטנדרטים הגבוהים בשוק.

לפני כ-25 שנה הקמתי את החברה מתוך חזון ורצון אמיתי לתרום ולהעצים את הידע הטכני שצברתי במרוצת השנים בתחום ניהול המבנים והבניינים על כל מערכותיהם.

במהלך השנים החברה הרחיבה את פעילותה ועמדה בכל המטרות והמטלות אותן הצבתי כיעד ועל כך גאוותי.

כמנכ"ל החברה אני רואה את לקוחות החברה כמוקד העשייה ומתחייב יחד עם כל אנשי החברה להמשיך ולהעצים את הערך העליון בחברתנו שהוא שמירת ערכו של הלקוח ומתן שירות אמין, מקצועי ואדיב לשביעות רצונו המלאה של הלקוח.

אני מאמין שניהול, וניהול נכסים ובניינים בפרט יכול לעבוד אך ורק תוך כדי שיתוף פעולה מלא מול הלקוח ותוך כדי שמירה על יושר, אמינות ושקיפות מלאה.

אנו שומרים בחברה על אווירה משפחתית נעימה ועל רוח צעירה שמוקרנת הלאה ללקוחות החברה.

החזון שלנו כחברה הוא להמשיך ולתת שירות אדיב ויעיל לכל מעגל לקוחותינו היקרים.

מוטו בחיים: 

"אם זה לא יהיה פשוט, זה פשוט לא יהיה…"

קבוצת איתן - כי הנכס שלך יקר לנו

פרופיל החברה

חברתנו הוקמה בשנת 1999 ע"י אייל סימן טוב בעלים ומנכ"ל החברה והחלה את דרכה ופעילותה בשמה המוכר "א.ס איתן בע"מ"

עם השנים הרחיבה החברה את פעילותה והקימה מס' חברות בנות תחתיה וכיום היא ממשיכה את דרכה ופעילותה כ – "קבוצת איתן" וכל זאת מתוך רצון ושאיפה אמיתית לשמר ולצרף למשפחתנו עוד לקוחות שנשארים מרוצים לאורך שנים, וזאת בזכות הטיפול, המסירות והייעוץ המקצועי שלקוחותינו זוכים בו על מנת לייעל ולהניב את נכסיהם.

חברתנו מספקת שירותי ניהול ואחזקת מבנים, שירותי ניקיון למגוון מוסדות גדולים וקטנים כגון: קבוצות רכישה, יזמים, חברות הייטק, משרדים, מרלוגים וכו'.

חברתנו הוכיחה את עצמה במהלך השנים כחברת ניהול בעלת ניסיון רב במערכות הפועלות בתחום אחזקת המבנים כגון: אינסטלציה, חשמל, בקרה ואוטומציה, מיזוג אויר, פרזול ,הדברה, גינון ומערכות השקיה, פרויקטים כללים וניקיון וכל זאת באמצעות תכנון נכון ושיתוף פעולה מלא מול הלקוח ובעלי הנכסים, מתן שירות על הצד הטוב ביותר שניתן, פיקוח ובקרה על כל התחומים , מניקיון ברמה גבוהה ביותר עד לאחזקת הבניין לכל צדדיו, אחריות על גביית דמי הניהול , חסכון ניהול ואחריות על התקציב הנתון. אחזקה טכנית של כלל מערכות הבניין ע"י צוות עובדים מוכשר ומיומן , תכנון וביצוע פרויקטים שונים תוך כדי עמידה בלוחות הזמנים המוקצבים וכמו כן, מתן פתרון יעיל לכל בעיה בבניין, וכמובן שיפור איכות ורמת החיים ככל שניתן במבנים אותם אנו מנהלים ומטפחים.

נציגות דיירים

במסגרת פעילותינו במגוון הבניינים השונים שאנו מנהלים מוקם ועד/נציגות שמקשר בינינו לבין הלקוח , חברתנו פועלת בשקיפות מלאה ללא יוצא מן הכלל מול נציגות הדיירים ודיירי הבניין , מידי שנה מתקיימות מצדינו פגישות סיכום תקציב וייעול על מנת להגיע בכל שנה למקסימום תוצאה של ניהול במינימום הוצאות נוספות מצד הלקוח ועוד פגישות עדכון וקבלת החלטות מול נציגות הדיירים ע"פ צרכי הבניין. 

עובדי החברה

אנו מאמינים בהעסקה ישירה. אנו מעסיקים את כל עובדי החברה בהעסקה ישירה ומכך, בחברתנו מועסקים כ-250 עובדים בין המחלקות השונות , אנשי מנהלה וכספים, עובדי שטח, אנשי חשמל ואחזקה מוסמכים, מנהלי בניינים, מפקחים אזוריים בפריסה ארצית, קב"ט, פקידי לובי, ועובדי ניקיון. עובדי החברה הנם בעלי רישיונות ותעודות המתאימים לסוג ולתחום עבודתם, כל עובדי השטח בחברתנו לבושים במדי החברה, הינם ייצוגיים, שירותיים , אמינים ובעלי ידע וניסיון רב וכולם בהעסקה ישירה.

יעדו המרכזי של כלל עובדי החברה הינו שמירת ערכו של הלקוח תוך כדי מתן שירות מקצועי, הוגן, איכותי ומהיר לכל לקוחות החברה, שירות ברמה הגבוהה ביותר שניתן על מנת לשאוף ולהגיע לשביעות רצונו המלאה של כל לקוח ולקוח.

חברתנו מונה כיום

אלפי לקוחות מרוצים לאורך השנים, בנייני משרדים והייטק, יזמים, מרלוגים, מוסכים, חברות פרטיות, גופים מסחריים שונים וביניהם נמנים: פארק אולימפיה (המונה כ-100 חברות הייטק ועו"ד), מטרופארק 456 (מתחם עם מעל 250 יח' משרדים), יוקה פארק (מרכזים לוגיסטיים), בניין התעשייה 4, בית חסון, בית זמיר, בית השחם, בית סיב, אור בגבעה, רוז הפצות ,בית וואלה ,יד 2, מיקי בוגנים, אפוסנס , שהב נדל"ן, רייסדור יזמות ועוד המון… 

לסיכום

אודות לאמינות ולשירות האישי, המסור והמקצועי לו זוכים כל קהל לקוחותינו מצליחה חברתנו להמשיך ולטפח מעגל נרחב של לקוחות נאמנים ומרוצים לאורך שנים וכל זאת בעוד שהחברה ממשיכה להיות מובילה ויחודית בתוך שוק גדול של מתחרים.

אנו נשמח לצרף אתכם לקהל לקוחתנו ולעשות את הצעד הראשון, תיאום פגישה לא מחייבת על מנת לייעל ולייעץ לך כדי להניב מנכסיך יותר, וכמובן כדי להציע את היתרונות בעבודה מולנו.

 
דילוג לתוכן